با تماس با شماره تلفن‌های   09178517284 و یا 09179510131  ازساعت 8 صبح تا 9 شب می‌توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید

ارسال محصول با روش های متفاوتی انجام می‌شود:

  • تیپاکس: گزینه پیشنهادی ما
  • باربری
  • اتوبوس: در صورت درخواست ارسال با اتوبوس، برای مسیرهایی که امکان ارسال با این روش وجود داشته باشد، پس از تحویل کالا به اتوبوس، شماره راننده جهت هماهنگی‌های بعدی به شما اطلاع داده می‌شود.

دقت داشته باشید که تمام روش های بالا به صورت پس پرداخت می‌باشد و هزینه ارسال بعد از تحویل کالا در همان محل دریافت می‌شود.

در صورت تمایل می‌توانید درخواست دهید کالای مورد نظر شما را با پست ارسال کنیم که در آن صورت هزینه پست قبل از ارسال کالا دریافت می‌‌شود

پس از نهایی کردن خرید، در مرحله آخر یک کد سفارش به شما داده می‌شود که همواره در پیشخوان کاربری و قسمت سفارش‌ها قابل دسترس است. با وارد کردن آن کد در قسمت پیگیری سفارشات اطلاع می‌یابید که سفارش شما در چه وضعیتی قرار دارد.

متناسب با روش ارسال انتخابی شما، زمان تحویل کالا متفاوت است. تمام تلاش ما بر این است که محصول در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتری برسد. به طور متوسط بین 2 تا نهایت 7 روز کاری این زمان متغیر است.

محصولات استوک فروشگاه، دارای ده روز مهلت تست و 30 روز گارانتی ‌می‌باشد. در صورت مشاهده هرگونه ایراد می‌توانید آن را به صورت تلفنی و اینترنتی بیان کنید و در صورت رفع نشدن مشکل، کالا را برای ما ارسال کرده تا مورد را بررسی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، شرایط بازگرداندن کالا را مطالعه فرمایید.

در صورت نیاز به تغییر سفارش یا لغو آن تا 24 ساعت مهلت دارید که مورد را با تماس با فروشگاه مطرح کنید

ابتدا شرایط بازگرداندن کالا را مطالعه نموده و در صورت لزوم به برگشت زدن کالا، ابتدا مورد را با فروشگاه هماهنگ نموده، سپس از یکی از راه‌های مطمئن و ترجیحا تیپاکس، محصول را برای ما برگشت بزنید

شما می‌توانید پرداخت را به دو صورت 1. کارت به کارت و ارسال فیش واریز تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش و یا 2. پرداخت مستقیم اینترنتی از طریق درگاه معتبر زرین پال انجام دهید.

بعد از اعلام لغو سفارش، ما با شما تماس گرفته و با دریافت شماره حساب بانکیتان مبلغ را به حسابتان واریز می‌کینم.

توجه داشته باشید که برای موارد امنیتی، شماره حساب باید به نام شخص سفارش دهنده باشد.

هنوز سوالی دارید؟