لپ تاپ‌ استوک، مهمان‌ وارداتی ساخت اروپا و امریکا که از دوبی وارد ایران میشه. این لپ‌تاپ‌ها ممکنه استفاده نشده و یا دست دوم و کارکرده باشن، اما معمولا کارکرده و بدون کارتن اورجینال هستند.

کیفیت ساخت بالای لپ تاپ های استوک و همچنین قیمت خیلی پایینتر نسبت به لپ تاپ های نو و دست دوم بازار ایران باعث شده این نوع لپ تاپ‌ها محبوبیت زیادی رو بین مردم کسب کنن.

کیفیت لپ تاپ استوک چگونه است؟

این نوع لپ تاپ‌ها درجه بندی یا گرید دارن که داخل انبار گرید بندی میشن. لپ تاپ های تمیزتر و استفاده نشده با گرید A و یا عنوان OPEN BOX نام گذاری میشن و بقیه برحسب میزان خط و خش و سلامت قطعات و عملکرد از B تا D درجه بندی میشن. طبیعیه که لپ تاپ با گرید بالاتر ارزش خرید بالاتری داره و قیمت بیشتری هم نسبت به بقیه داره.

لپ تاپ های صنعتی از نظر ساختار بسیار محکم هستند و برای زمان طولانی تری دوام دارند اما وزن بیشتری هم دارند. این نوع لپ تاپ محصولات خاصی هستند که در بازار ایران به صورت نو وجود ندارند مگر اینکه بتونید استوک اونا رو پیدا کنید.

قیمت

در بازار امروز لپ تاپ استوک از حدود 5 میلیون تا 30 میلیون وجود داره که بسته به درجه بندی و مشخصات مورد نظر این قیمت میتونه متفاوت باشه.

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن اخیرا مشاهده شده
بستن
بستن
دسته بندی ها